پاورپوینت ایمنی در معادن

هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت ایمنی در معادن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
پاورپوینت ایمنی در معادن|42089041|cl|پاورپوینت معدن,پاورپوینت ایمنی,پاورپوینت ایمنی در معدن,پاورپوینت معادن

دانلود جهت رشته معدن


مشخصات فایل
تعداد صفحات22حجم1065/73 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته معدن در قالب 22 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

بر اساس بانك اطلاعات معادن ايران، 6208 معدن روباز در سطح كشور وجود دارد و بسياري از افراد در معادن و صنايع وابسته به آنها مشغول بكار هستند. كار در معادن، سختي و مشقت زيادي دارد و معدنكاران با بسياري از حوادث و بيماري هاي ناشي از كار روبرو مي باشند.بر خلاف آنچه به نظر مي رسد ،ميزان حوادث ناشي از كار در معادن در مقايسه با بخشهاي ديگر صنعت بيشتر نيست.

طبق آمار منتشر شده از سوي سازمان تامين اجتماعي، تعداد حوادث ناشي از كار كارگران بيمه شده در سال 91 به ميزان 20532 حادثه بوده است كه از اين تعداد، 735 حادثه مربوط به بخش معدن مي باشد.به موازات تحقيقات در مورد روش هاي كار و استفاده از ابزارآلات و تكنولوژي هاي پيشرفته ، مطالعه در مورد پيشگيري از حوادث درمعادن نيز بطور جدي دنبال مي شود . بروز حوادث و بيماري هاي ناشي از كار در معادن ، ايجاب مي كند تا با درك بهتري به ارزيابي ريسك و خطرات موجود در معادن پرداخته و با بهره گيري از تجارب گذشته نسبت به پيشگيري از وقوع حوادث مجدد اقدام شود.

در اين مبحث سعي شده است اصول اساسي ايمني در معادن سطحي بررسي شود . بازرسين معدن مي توانند نقش بسيار مهمي در نظارت بر رعايت موارد ايمني در معادن داشته باشند و در اين زمينه توصيه ها و پيشنهادهاي اصلاحي مفيد را ارائه دهند. آموزش، تجربه و پژوهش عوامل كليدي براي افزايش ايمني و كاهش حوادث مي باشند.

فهرست مطالب
مقدمه
مبانی کلی
تعاریف
معدن
انواع معدن
موارد ایمنی در معادن
تجهیزات حفاظت فردی
ایمنی در هنگام استخراج مواد معدنی و عملیات معدنکاری


"

مطالب دیگر:
📂صافي كف پا📂صخره‌نوردی بــا چنـگ و دنــدان📂عارضة افزايش قوس پا📂عقل سالم در بدن سالم📂علم تغذيه ورزشي📂علوم ورزش📂فوائد ورزش چيست؟📂فوائد و اهمیت ورزش چيست؟📂آموزش فوتبال📂فوتبال و تاریخچه آن📂فوتبال📂بيومكانيك 📂فیزیک راکت تنیس📂فیزیولوژی غواصی📂فيزيولوژي ورزش📂قایقرانی در ایران📂قوانین فوتبال📂درمورد قوانین فوتسال📂كاراته چيست؟📂كاربرد علم فیزیك در ورزش📂كاهش میزان پرخاشگری نوجوانان با ورزش📂كاهش وزن به وسيله قرص هاي لاغري📂کمردرد📂كونگ فو 📂كوهنوردى و خطر