پاورپوینت طراحی زیبایی محصول با استفاده از مهندسی ارزش

هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت طراحی زیبایی محصول با استفاده از مهندسی ارزش آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
پاورپوینت طراحی زیبایی محصول با استفاده از مهندسی ارزش|42089039|cl|پاورپوینت طراحی زیبا,پاورپوینت طراحی محصول,پاورپوینت مهندسی ارزش,پاورپوینت در مورد طراحی

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات59حجم1351/409 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 59 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

جامعه مهندسین ارزش آمریکا (SAVE) در تعریف مهندسی ارزش می گوید:(مهندسی ارزش مجوعه تکنیک های سیستماتیک و کاربردی برای تشخیص وظایف یک محصول یا خدمت و تولید آن وظایف با حداقل هزینه می باشد) به بیان دیگر، مهندسی ارزش ابزاری برای بهبود ارزش محصول یا پروژه است. افزایش کیفیت محصول، کاهش هزینه و به طور کلی ضایعات از پیامدهای به کارگیری تکنیک مذکور می باشد.

(کارکرد) مفهوم اصلی و اساس مهندسی و مدیریت ارزش است. بدین ترتیب تحلیل کارکرد مرحله مهمی در مطالعه ارزش محسوب می شود. یک سوال اساسی برای شناسایی کارکرد هر محصول یا پروژه این است که (آیا اگر محصول آن کارکد انجام ندهد. دلیلی برای موجودیت آن وجود دارد یا خیر؟) در صورتیکه پاسخاین سوال منفی با شد همان کارکرد محصول می باشد به بیان دیگر (کارکرد ) ماموریت هر محصول محسوب می شود.

فهرست مطالب
چکیده
به کارگیری مهندسی ارزش در طراحی و بهبود محصول فرآیند ها
مهندسی ارزش و چگونگی به کارگیری آن
مراحل به کارگیری مهندسی ارزش
آشنایی با دیگر تکنیک ها و مفاهیم به کار رفته در این تحقیق
مراحل انجام کار برای تصمیم گیری برای بهترین طراحی face lift از خودروی سمند با استفاده از veو ahp
روش تحقیق
محاسبات و تجزیه و تحلیل داده ها
ترسیم و تحلیل نمودار FAST مسئله
تعریف محدوده مسئله
شناسایی و دسته بندی اجزای مربوط به کارکرد زیبایی محصول
گردآوری اطلاعات موردنیاز تحقیق
تعیین اهمیت زیبایی (درصد زیبایی) هر قطعه (صورت کسر شاخص ارزش)
تعیین هزینه زیبایی(درصد هزینه) هر قطعه (مخرج کسر شاخص ارزش)
محاسبه شاخص ارزش کارکرد زیبایی و تعیین اجزاء برای مطالعه بیشتر
تعیین الویت (وزن نسبی)اجزاء ازنظر تأثیر در زیبایی خودرو
تعیین سهم نسبی اجزاء از نظر سرمایه گذاری در طراحیFace lift
تعیین اهمیت نسبی هر کدام از اطلاعات برای تصمیم گیری
تصمیم گیری(ارزیابی) برای تعیین بهترین قطعات برای تهیه face lift خارجی سمند
نتیجه گیری


"

مطالب دیگر:
📎تحقیق بررسی وظایف سردفتران📎کار تحقیقی در مورد وصيت📎کار تحقیقی در مورد وضعيت حقوقي معاملات معارض با قرار داد تعهد به فروش عين معين📎کار تحقیقی در مورد هدت📎گزینش های ما در عشق از دیدگاه روانشناسی📎تحقیق گفتگوی تمدن ها📎تحقیق درباره گوشه گیری ، کمرویی و انزواطلبی📎مقاله گونه‌های جدید خانواده در غرب📎تحقیق در مورد گويش ها ایرانی📎تحیق گويش ها و لهجه ها در فارس📎تحقیق در مورد لایحه ی بودجه در مجلس📎تحقیق تأثیر نیروهای اقتصادی بر تغییر توزیع قدرت سیاسی در آمریکا📎تحقیق سياست هاي خارجي ايران و امريكا📎فایل آماده اسکچاپ بیمارستان📎تحقیق بررسی رابطۀ بین حمایت اجتماعی و سلامت روان دانشجویان📎تحقیق بررسي تأثير بدرفتاري والدين بر عزت نفس دانش آموزان📎مقاله ترجمه شده کشاورزی پایدار: گیاه شوره زار📎بررسی تبیین رابطه بين نقش جنسيتي مردانه و زنانه با رشته تحصيلي📎تحقیق تفسير روان شناختي نقاشي هاي اطفال 7 تا 9 ساله كرج در ارتباطات خانوادگي📎پروژه رشته کامپیوتر به زبان SQL و VB (سیستم داروخانه)📎بررسي روشهاي تدريس سنتي و جديد و تاثيرآنها در يادگيري دانش آموزان📎بررسي علل فرار مغزها در دبيرستان📎پروژه رشته کامپیوتر به زبان VB و SQL (سیستم مدرسه)📎بررسي رابطه بين هزينه دولت و رشد اقتصادي در ايران📎بررسي عملکرد مديران تحصيل کرده و غير تحصيل کرده